Netgraf CMS
Loader image

Jak aktywować język obcy? Jak włączyć dodatkową wersję językową?

 • Jak aktywować język obcy? Jak włączyć dodatkową wersję językową?
  W sklepach Sellingo możesz korzystać z wielu języków. Dzięki dodatkowym językom możesz prowadzić sprzedaż zagraniczną, prezentując Swoją ofertę w języku klienta. Aktywowanie kolejnego języka obcego w sklepie to bardzo prosta, wymagająca jedynie kilku kliknięć, procedura.

  Jeśli Twój sklep jest zintegrowany z Sellasist przeczytaj instrukcję ⇨ 

  Jak mogę dodać język w Sellingo?

  Najpierw musisz włączyć walutę, której używa wybrany język. Dla niemieckiego będzie to Euro. Jeśli nie wiesz jak włączyć walutę, przeczytaj instrukcję.Jak dodać kolejną walutę?

  Po włączeniu waluty możesz dodać język. Aby aktywować nowy pakiet językowy, musisz go najpierw dodać do listy języków w sklepie.

  1. Zaloguj się do Panelu administracyjnego Sellingo.
  2. W zakładce Administracja kliknij Języki.
  3. Kliknij Dodaj język.  4. Podaj nazwę języka, która wyświetli się na liście, wybierz kraj, wybierz walutę, która będzie obowiązywać dla danego języka. Dodaj subdomenę, Np. de dla języka Niemieckiego.
  5. Kliknij Zapisz.


  Pamiętaj, aby po ustaleniu rozszerzenia subdomeny skontaktować się z nami pod adresem biuro@esprzedaz.com, w celu aktywowania subdomeny.


  Język zostanie dodany i zobaczysz go na liście języków. Po dodaniu języka musisz go aktywować i opłacić. Kliknij przycisk AKTYWUJ.


  Po kliknięciu zobaczysz komunikat:

  Koszt obsługi języka zostanie doliczony do abonamentu i będzie opłacany razem z nim. W tej chwili Twój sklep jest opłacony do …., dlatego by wyrównać abonamenty koszt aktywacji tego języka wyniesie .....PLN. Po opłaceniu aktywacji będzie można włączać i wyłączać obsługę tego języka bez konieczności ponownej aktywacji.

  Jeśli zgadzasz się z warunkami, kliknij klawisz AKTYWUJ, zostaniesz przeniesiony do formularza płatności, który poprowadzi Cię aż do finalizacji transakcji. Po opłaceniu możesz już korzystać z pakietu w panelu administratora, aby język był aktywny w sklepie, skontaktuj się z nami aby ustawić domenę dla wybranego języka.

  Po aktywacji języka musisz go jeszcze włączyć w sklepie. W tym celu zaznacz pole AKTYWNY.


  Pamiętaj!
  Jeśli wejdziesz w edycję języka polskiego w karcie Ustawienia ⇨ Języki możesz zmienić/przetłumaczyć frazy dla języka polskiego np. zamiast "Chcę dostać fakturę VAT" na "Chcę dostać rachunek", "Koszyk" na "Torba" itp.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:


  Zobacz jak dodać walutę
  Jak dodać kolejną walutę?

  Zobacz jak dodać język w sklepie zintegrowanym z Sellasist
  Jak dodać język w sklepie zintegrowanym z Sellasist? Jak dodać język w Sellasist?

  Zobacz jak przełączać języki
  Jak przełączyć język podczas edycji produktów?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar