Netgraf CMS
Loader image

Jak dodać kod konwersji AdWords? Gdzie umieścić kod konwersji?

 • Jak dodać kod konwersji AdWords? Gdzie umieścić kod konwersji?
  Kod konwersji AdWords dodajemy, aby usługa Google AdWords mogła zmierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych AdWords. Konwersje liczą złożone zamówienia po kliknięciu w reklamę, to dzięki nim możemy zorientować się jak bardzo opłaca nam się inwestować w reklamę Google AdWords.

  Aby wprowadzić kod konwersji w sklepie założonym w oprogramowaniu Sellingo należy:

  1. Zintegrować konto Google Analytics wg. poniższej instrukcji:

  Jak dodać kod śledzenia Google Analytics?

  2. Stworzyć kod konwersji, a następnie na koncie Google wybrać "sposób instalacji tagu" jako "Zainstaluj tag samodzielnie", a następnie:

  2.1. Wybrać Globalny tag witryny jako: "Globalny tag witryny jest już zainstalowany na wszystkich stronach, ale pochodzi z innej usługi Google (np. Google Analytics) lub z innego konta Google Ads"  2.2. Fragment kodu zdarzenia wybieramy: "Wczytanie strony"  3. Wygenerować kod konwersji należy skopiować i wkleić w Panelu Administracyjnym sklepu, w karcie Administracja ⇨ Ustawienia podstawowe w oknie opisanym jako "Kod konwersji:"
  4. Po wklejeniu kodu należy zapisać zmiany. Teraz możemy po dłuższym czasie wrócić na stronę AdWords, aby sprawdzić, czy kod prawidłowo rejestruje konwersje.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar