Netgraf CMS
Loader image

Jak dodać kolejną walutę?

 • Jak dodać kolejną walutę?
  W sklepie Sellingo możesz prezentować ofertę we wielu językach. Dla każdego języka możesz wybrać walutę. Dzięki temu możesz prowadzić sprzedaż do wielu krajów. Dodawanie walut w Sellingo jest proste.

  Jak mogę dodać walutę?

  1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego.

  2. W zakładce Administracja kliknij Waluty.

  3. Oznacz wybraną walutę jako włączoną. Opcja Waluta domyślna dotyczy panelu administracyjnego.

  Jak mogę ustawić walutę dla języka?

  Waluty ustawisz edytując wybrany język lub dodając nowy. Języki dodasz i edytujesz w karcie Administracja ⇨ Języki. Jeśli nie wiesz, jak dodać nowy język, przeczytaj artykuły powiązane, które znajdziesz poniżej.


  Jak mogę edytować ustawienia walut?

  Aby edytować ustawienia walut przejdź do Administracja ⇨ Waluty. Klikając w czarny klawisz Ustawienia nad listą walut, wejdziesz w edycję ustawień walut. Możesz tu ustawić sposób i precyzję zaokrąglania cen oraz częstotliwość przeliczania cen.

  Jak ustawić kursy walut?

  Dla każdego języka możesz wybrać walutę i ustawić jej kurs. Kursy będą przeliczane automatycznie w dowolnie ustawionych odstępach czasu według aktualnego kursu NBP. W ten sposób przy zmianie kursu nie stracisz na cenach produktów oraz dostaw. Więcej informacji znajdziesz w artykułach poniżej.

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar