Netgraf CMS
Loader image

Jak dodać różne opisy tego samego produktu do różnych sklepów i ofert Allegro/eBay?

 • Jak dodać różne opisy tego samego produktu do różnych sklepów i ofert Allegro/eBay?
  Możesz ustawić różne opisy tego samego produktu i użyć ich dla ofert allegro, eBay lub w sklepach. Dzięki temu jeden produkt może mieć wiele opisów bez konieczności jego kopiowania.

  Jak mogę dodać różne opisy tego samego produktu?

  Aby dodać różne opisy tego samego produktu musisz posłużyć się polami danych. Pola danych dodasz w panelu administracyjnym Sellasist Treści ⇨ Pola danych. Uniwersalne opisy produktów mogą się składać także z wielu pól. Dzięki temu możesz ustawić opisy tak, jak tego chcesz. Wystarczy, że utworzysz szablon uniwersalnego opisu i za pomocą zmiennych wstawisz w nim wybrane pola. Szablony i pola możesz wybierać w produkcie.

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Treści kliknij Pola danych.

  3. Kliknij zielony klawisz po lewej stronie +DODAJ POLE  4. Wpisz dowolną nazwę pola. Dodając pola, nadaj im takie nazwy, aby łatwo je odróżnić. Np. Opis dla sklepu, Opis dla Allegro.
  5. Wybierz czy pole ma posiadać edytor i jakiego rodzaju. Rozbudowany edytor pozwoli na stworzenie całego opisu oferty bezpośrednio w produkcie.
  6. Oznacz po lewej, gdzie ma się wyświetlać to pole (w produktach i kategoriach). Pamiętaj, że uniwersalny opis produktu nie może być wyświetlany w kategoriach.
  7. Na koniec kliknij ZAPISZ.
  Stworzone pola znajdziesz na karcie produktu w zakładce Opis.

  Kiedy masz już utworzone pola danych, możesz umieścić w nich opisy produktu. W tym celu musisz edytować produkt i przejść do zakładki Opis. Różne opisy dodaj w osobnych polach.

  Po uzupełnieniu pól opisami i zapisaniu zmian musisz jeszcze ustawić, gdzie będą wyświetlane pola. Uniwersalne opisy pozwolą Ci ustawić opisy dokładnie tak, jak tego chcesz.Czym są uniwersalne opisy produktów? Do czego służą i jak ich używać?


  DLA SKLEPÓW ZINTEGROWANYCH Z SELLASIST

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym Sellasist.
  2. Edytuj wybrany produkt. Jak edytować produkt w Sellasist?
  3. Przejdź do zakładki Opis.
  4. Wybierz z rozwijanej listy pole, z którego będzie pobierany opis. Dla każdego sklepu możesz ustawić inny opis. Wystarczy, że klikniesz przycisk "globalne" przy nazwie sklepu przełączając go w tryb "indywidualne". Oprócz pola możesz tu wybrać także szablon uniwersalnego opisu, jeśli jakiś masz.
  5. Zapisz zmiany.

  DLA ALLEGRO

  1. Utwórz szablon uniwersalnego opisu ⇨ i za pomocą zmiennych wstaw w nim pole danych, w którym wcześniej wstawiłeś opis dla Allegro.
  2. Wybierz szablon. Możesz to zrobić podczas wystawiania ofert Allegro.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:


  Zobacz jak użyć uniwersalnych opisów na Allegro
  Jak użyć uniwersalnego opisu produktu na Allegro?


  Dowiedz się jak edytujesz produkt
  Jak edytować produkt w Sellasist?

  Zobacz jak dodasz nowy produkt
  Jak dodać nowy produkt w Sellasist?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar