Netgraf CMS
Loader image

Jak dodać zamówienie ręcznie?

 • Jak dodać zamówienie ręcznie?
  W Sellasist i Sellingo możesz łatwo tworzyć zamówienia ręczne. Wystarczy przejść do zakładki Zamówienia i kliknąć Dodaj zamówienie. Ręczne dodawanie zamówień jest przydatne na przykład w sytuacji, kiedy masz dużo zamówień składanych przez telefon lub e-mail.

  Jak mogę ręcznie dodać zamówienie?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Zamówienia kliknij Zamówienia. (Możesz, zamiast tego kliknąć +, aby od razu rozpocząć dodawanie nowego zamówienia).

  3. Jeśli nie kliknąłeś wcześniej przycisku +, kliknij Dodaj zamówienie.

  4. Wybierz walutę oraz język i kliknij Dodaj zamówienie.
  5. Najwygodniej dla Ciebie będzie zacząć tworzenie zamówienia od wpisania imienia i nazwiska klienta w sekcji Podsumowanie zamówienia, w polu Klient. Kliknij Zmień, aby rozpocząć wpisywanie.
  6. Zacznij wpisywanie nazwy klienta. Jeśli klient znajduje się już w bazie Twoich klientów, pojawi się na liście. Wybierz go i kliknij Zapisz. Dane uzupełnią się wtedy automatycznie. Jeśli klienta nie ma w bazie, możesz go dodać w karcie Klienci ⇨ Lista, albo uzupełnić dane ręcznie.
  7. Kliknij +Dodaj pozycję, aby dodać produkt do zamówienia.
  8. Jeśli znasz ID, najłatwiej będzie wpisać je w pole ID produktu. Możesz też wpisać nazwę zamówionego produktu, program podpowie, jeśli znajdzie podobne nazwy w liście asortymentu.

  9. Podaj ilość zamawianych produktów i kliknij Zapisz pozycję i przelicz zamówienie.
  10. Produkt zostanie dodany do zamówienia. Jeśli chcesz, możesz teraz dodać kolejne produkty.
  11. Po dodaniu produktów wypełnij pozostałe pola, wybierając statusy, rodzaj dokumentu, oraz metodę płatności i dostawy. Jeśli masz dodane dodatkowe pola danych, możesz je też wypełnić.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar