Netgraf CMS
Loader image

Jak dokonać zwrotu płatności i produktów w zamówieniach z Allegro?

 • Jak dokonać zwrotu płatności i produktów w zamówieniach z Allegro?
  Klient zamawiający produkty przez internet ma prawo do dokonania zwrotu. Zwroty zamówień pochodzących z Allegro obsłużysz w panelu administracyjnym Sellasist, dzięki czemu łatwiej uzyskasz dokumenty zwrotu i uzupełnisz stany magazynowe produktów o zwrócone sztuki.

  Zwroty zamówień pochodzących z Sellasist obsłużysz w module reklamacji. Jest on obecnie dostępny w ramach funkcji eksperymentalnych. Możesz go włączyć w Administracja ⇨ Funkcje eksperymentalne. Czym są Funkcje eksperymentalne?

  Zwroty towarów znajdziesz w Zamówienia ⇨ Reklamacje. Jeśli reklamacja jest połączona z zamówieniem, po wejściu do niej będziesz mieć możliwość dokonania zwrotu płatność lub odmowy zwrotu.

  Zwrot płatności

  Zwrotu płatności możesz dokonać poprzez kliknięcie przycisku Zwrot płatności. Znajdziesz go po przejściu do wybranej reklamacji w Zamówienia ⇨ Reklamacje.


  Po kliknięciu przycisku zostanie wyświetlona lista produktów z zamówienia. Zaznacz odpowiednie produkty, a następnie kliknij przycisk Zwróć wpłatę.


  Odmowa zwrotu płatności

  Zwrotu płatności możesz dokonać poprzez kliknięcie przycisku Odmowa zwrotu Znajdziesz go po przejściu do wybranej reklamacji w Zamówienia ⇨ Reklamacje.


  W odmowie zwrotu należy zamieścić uzasadnienie odmowy, a następnie kliknąć
  przycisk Zapisz.


  Zwrot płatności z karty zamówienia

  Zwrotu płatności można też dokonać na karcie zamówienia w Zamówienia ⇨ Zamówienia. Jeśli zamówienie jest opłacone, po wejściu w nie wyświetli się przycisk Zwróć wpłatę.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz więcej o funkcjach eksperymentalnych
  Czym są funkcje eksperymentalne?

  Zobacz więcej o module reklamacji
  Czym jest i jak działa Moduł Reklamacji RMA w Sellasist?


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar