Netgraf CMS
Loader image

Jak skorzystać z serwera sklepu do hostingu zdjęć Sellasist?

 • Jak skorzystać z serwera sklepu do hostingu zdjęć Sellasist?
  Sellasist zapisuje wszystkie pliki graficzne w usłudze Fotolister. Konto Fotolister jest zakładane razem z Sellasist i jego parametry są zależne od pakietu abonamentowego. Do konta Fotolister możesz podpiąć dowolny serwer FTP. Może to być na przykład serwer Twojego sklepu Sellingo. Podpięcie serwera FTP pozwoli na ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie opłat za transfer i pojemność przypisanych do pakietu abonamentowego. Pliki będą widoczne w Fotolister i będzie możliwe zarządzanie nimi z poziomu panelu administracyjnego, ale będą zapisywane na podpiętym serwerze FTP.

  Jak mogę skorzystać z serwera sklepu do hostingu zdjęć Sellasist?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym Fotolister.
  2. Przejdź do zakładki Konfiguracja.  3. Odszukaj sekcję Ustawienia FTP i wpisz dane serwera. Opcja Tryb FTP pozwala włączyć FTP. Podczas wgrywania zdjęć przez fotolistera możesz decydować czy chcesz wgrać je na ftp, czy na nasz serwer. Włączenie opcji Domyślnie zaznacz wgrywanie FTP sprawi, że ta opcja będzie od razu zaznaczona. Dane FTP swojego sklepu Sellingo znajdziesz w mailu, który otrzymałeś po założeniu sklepu.

  Uwaga!
  Nie podpinaj do Fotolistera serwera FTP skórki sklepu. Może to spowodować jej niepoprawne działanie.
  4. Zapisz zmiany. Od tej chwili Twój Sellasist będzie przechowywał zdjęcia na podpiętym serwerze.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz więcej o Fotolister

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar