Netgraf CMS
Loader image

Jak ustawić automatyczne anulowanie przesyłki?

 • Jak ustawić automatyczne anulowanie przesyłki?
  W automatyzacji Sellasist znajdziesz wiele przydatnych akcji automatycznych. Jedną z nich jest anulowanie przesyłki do zamówienia. Jest to przydatne na przykład, gdy chcesz, aby przesyłki były automatycznie anulowane po anulowaniu zamówień.


  Jak dodać akcję dla zamówień?


  1. W zakładce Administracja kliknij Automatyzacja.
  2. Przejdź do zakładki Akcje dla zamówień.
  3. Jeśli chcesz dodać nową akcję, kliknij Dodaj akcję automatyczną. Jeśli chcesz dodać efekt do istniejącej akcji, edytuj ją.


  4. Najpierw w lewej kolumnie dodaj warunki, które muszą być spełnione, aby akcja zadziałała. Możesz dodać wiele warunków. Akcja będzie wykonywana dopiero, kiedy zostaną spełnione wszystkie warunki. Kliknij Dodaj warunek, a następnie wybierz dowolny warunek z listy i kliknij Ok.
  5. Po ustawieniu warunków, pora na dodanie efektu. Kliknij Dodaj efekt, aby wybrać co się stanie, kiedy warunki zostaną spełnione.  6. Wybierz Anuluj przesyłkę z rozwijanej listy, a następnie kliknij ok.  7. Po dodaniu efektu możesz ustawić które przesyłki będą anulowane.  8. Na koniec zapisz zmiany.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:


  Zobacz więcej o automatyzacji
  Czym jest Automatyzacja? Jak działa Automatyzacja?

  Zobacz jak ustawisz automatyzację
  Jak ustawić Automatyzację?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar