Netgraf CMS
Loader image

Jak w Sellasist dodać szablon eBay?

 • Jak w Sellasist dodać szablon eBay?
  Produkty z Twojego sklepu możesz łatwo wystawiać na eBay. Dzięki szablonom możesz dostosować wygląd i ustawienia ofert tak jak chcesz. Szablony tworzysz dla każdego konta osobno. Szablon będzie używany dla konta, w którym go utworzysz.

  UWAGA! ZANIM ZACZNIESZ DODAWANIE SZABLONU MUSISZ UTWORZYĆ WARUNKI SPRZEDAŻY NA EBAY! NIE WYSTAWISZ OFERT, JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ.

  Należy stworzyć warunki wysyłki, zwrotów i płatności. Sellasist obecnie nie umożliwia tworzenia i edycji szablonów warunków. Możesz to zrobić w następujący sposób:

  1. Wejdź tutaj ⇨
  2. Zaloguj się, na konto eBay, które masz zintegrowane z Sellasist.
  3. Kliknij Rozpocznij.
  4. Od tego momentu Warunki sprzedaży możesz tworzyć tutaj ⇨
  5. Kliknij Utwórz warunki i wybierz ich typ.

  Po wykreowaniu tych warunków w panelu eBay, będzie można już wystawiać oferty w Sellasist (warunki zostaną zaciągnięte z API)

  Jak mogę dodać szablon eBay w Sellasist?

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnym.
  2. W zakładce Integracje kliknij eBay.  3. Znajdź na liście konto, dla którego chcesz dodać szablon i kliknij niebieski przycisk DODAJ SZABLON.
  4. Zostaniesz przeniesiony do formularza dodawania szablonu eBay. Wypełnij pola, zaczynając od wyboru strony eBay i języka. Zmiana strony eBay spowoduje przeładowanie formularza bez zapisania danych.

  5. Wpisz dowolną nazwę szablonu. Pozostałe pola służą do konfiguracji sposobu wyświetlania informacji o dostępności poszczególnych wariantów wystawianego produktu. Zostaw puste, by zostały uzupełnione o standardowe dane. Zapisz zmiany.  6. Zostaną załadowane wszystkie pola formularza.
  7. W pole Nazwa przedmiotu wpisz zmienną {name} . Pobiera ona nazwę z wystawianego produktu. Możesz, też dopisać dowolny tekst. Np. "Tanio! {name}". Uważaj jednak, aby nie przekroczyć limitu 80 znaków.
  8. Pole Podtytuł możesz zostawić puste lub wpisać dowolny tekst.
  9. W polach Kategoria eBay i druga kategoria eBay możesz wybrać kategorie eBay dla ofert wystawianych w tym szablonie. Nie jest to jednak obowiązkowe. Możesz zostawić puste i wybierać kategorie podczas wystawiania ofert.  10. Liczba zdjęć w galerii to Liczba zdjęć z galerii sklepu, które mają być umieszczone w galerii eBay. Zdjęcie główne i pierwsze jest bezpłatną miniaturką eBay. Możesz zostawić domyślne lub wybrać ilość zdjęć.
  11. Ustaw Format sprzedaży.
  12. Ustaw liczbę sztuk produktu wpisując ją w polu Liczba. Możesz zaznaczyć pole Synchronizuj stan magazynowy. Synchronizacja polega na uaktualnianiu stanów magazynowych w obie strony. Jeżeli produkt sprzeda się w sklepie, to ilość produktów zmniejszy się na eBay i odwrotnie.
  13. W polu Cena PLN możesz wpisać cenę produktów. Zaznacz opcję Pobierz z produktu, jeśli nie dodajesz szablonu dla konkretnego produktu. Jeśli to zrobisz, ceny dla ofert wystawianych w tym szablonie będą pobierane z produktów.
  14. W polu Czas trwania ustaw czas, na jaki wystawiasz oferty w tym szablonie.
  15. Ustaw opcje ponownego wystawiania ofert.
  16. Jeśli zaznaczysz pole Wystaw natychmiast, oferty będą wystawiane od razu. Jeśli chcesz je wystawić w innym terminie, możesz wpisać datę w pole poniżej.
  17. W polach Lokalizacja podaj kraj, miejscowość i kod pocztowy.


  18. W polach Płatność i wysyłka wybierz warunki wysyłki, zwrotów i płatności. Jeśli nie wybrałeś kategorii dla szablonu, pola będą puste. Musisz wtedy wybierać warunki podczas wystawiania ofert.
  19. Ostatni element to edytor szablonu. Masz w nim już domyślnie wstawione elementy i zmienne. Możesz go uzupełnić o dodatkowe dane lub edytować istniejące.
  20. Na koniec zapisz zmiany.
   

   

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak zmapujesz w Sellasist parametry z eBay
  Jak w Sellasist zmapować parametry eBay?

  Zobacz jak edytować szablon
  Jak w Sellasist edytować szablon eBay?

  Zintegruj konto eBay z Sellasist
  Jak zintegrować konto eBay z Sellasist?

  Dodaj galerię do ofert
  Jak dodać galerię zdjęć produktu?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar