Netgraf CMS
Loader image

Jak zintegrować konto eBay z Sellasist?

 • Jak zintegrować konto eBay z Sellasist?
  Dzięki integracji eBay z Sellasist, zarządzanie ofertami staje się prostsze i bardziej intuicyjne. W Sellasist masz możliwość dostosowania ofert według własnych potrzeb, a następnie wystawiania ich bezpośrednio z Twojego panelu. Co więcej, możesz połączyć wiele kont eBay z jednym kontem Sellasist, co pozwoli Ci na zarządzanie ofertami z panelu administratora bez konieczności wielokrotnego logowania.


  Jak mogę zintegrować konto eBay z Sellasist?

  1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego Sellasist.
  2. W zakładce Integracje kliknij eBay.  3. Kliknij Dodaj konto.  4. Zostaniesz przeniesiony do formularza eBay, podaj dane konta.  5. Po wprowadzeniu wszystkich danych i zaakceptowaniu regulaminu na stronie eBay zostaniesz automatycznie przekierowany z powrotem do Sellasist, gdzie Twoje konto będzie już dodane. 
  Na górze strony pojawi się komunikat: Integracja eBay wymaga dodatkowej autoryzacji API eBay REST. Kliknij WYGENERUJ DOSTĘP API REST  6. Wybierz konto eBay i kliknij OK
  Zostaniesz przeniesiony na stronę eBay, zaloguj się i zaakceptuj Regulamin.

     7. Edytuj konto klikając ikonę ołówka obok danych konta.  6. Skonfiguruj swoje konto pocztowe dla eBay, wybierz język komunikacji z klientem i kolor wyróżniający konto, dzięki któremu na pierwszy rzut oka, odróżnisz np. zamówienia z eBay w liście zamówień.  Jeśli chcesz dostosować zakres synchronizacji zamówień, na przykład po przedłużeniu ważności konta, zaznacz opcję "Zmodyfikuj znacznik daty synchronizacji zamówień" i ustaw odpowiednią datę, kiedy konto straciło ważność. 

  7. Kliknij Zapisz.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak zmapujesz w Sellasist parametry z Ebay

  Dowiedz się więcej o mapowaniu

  Dowiedz się więcej o producentach

  Dodaj galerię do ofert

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar