Netgraf CMS
Loader image

Jak w sklepie Sellingo automatycznie doliczyć prowizję allegro do ceny produktu?

 • Jak w sklepie Sellingo automatycznie doliczyć prowizję allegro do ceny produktu?
  Jeśli sprzedajesz swoje produkty także na Allegro, musisz wziąć pod uwagę prowizje. Selli8ngo posiada opcję, która pozwoli Ci na automatyczne doliczenie kwoty prowizji do ceny produktu w zależności od wysokości prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro. Dzięki temu przeniesiesz koszty prowizji Allegro na klienta końcowego, zachowując odpowiednie ceny w sklepie internetowym. Po skonfigurowaniu opcji prowizja doliczana jest automatycznie do ceny produktu podczas wystawiania oferty na Allegro.

  Jak ustawić automatyczne doliczanie prowizji?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Integracje kliknij Allegro.

  3. Przejdź do zakładki Szablony ustawień i edytuj wybrany szablon.
  4. W sekcji Prowizja Allegro zaznacz opcję Dolicz prowizję i wybierz jak będą zaokrąglane ceny. Allegro może naliczyć jednostkową opłatę transakcyjną. Przy ofertach poniżej 10 zł opłata transakcyjna nie jest uwzględniona przy doliczaniu prowizji. Zobacz opłaty Allegro ⇨
  5. Zapisz szablon.

  Od tej chwili wszystkie oferty wystawiane przy użyciu szablonu ustawień, w którym zaznaczyłeś opcję doliczania prowizji będą miały tą opcję włączoną. Prowizja będzie doliczana automatycznie do ceny produktu podczas wystawiania oferty na Allegro.

  Zapraszamy także do przeczytania artykułu na naszym blogu ⇨


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wystawisz ofertę
  Jak wystawić ofertę Allegro?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar