Netgraf CMS
Loader image

Jak wystawić ofertę Allegro?

 • Jak wystawić ofertę Allegro?
  Wystawianie ofert w Sellasist i Sellingo jest proste. Z tej instrukcji dowiesz się jak to zrobić.

  Od czego zacząć?

  Zanim przystąpisz do wystawiania ofert upewnij się, że masz wszystko przygotowane.

  1. Dodaj swoje konto Allegro. ⇨ Jak zintegrować konto Allegro?
  Pamiętaj, aby w swoim panelu Allegro utworzyć Informacje o gwarancjach, Warunki reklamacji i Warunki zwrotów

  2. Dodaj szablon ustawień. Podstawowy szablon zostanie utworzony, gdy dodasz konto Allegro. Sprawdź, czy zaproponowane ustawienia są dla Ciebie odpowiednie. ⇨ Jak dodać i skonfigurować szablon ustawień oferty Allegro?  5. Dodaj produkty, które następnie wystawisz na Allegro. Produkty i warianty muszą być WŁĄCZONE by można było je wystawić. ⇨ Jak dodać nowy produkt w Sellasist?

  Jak mogę wystawić ofertę?

  Po skonfigurowaniu wszystkiego możesz przystąpić do wystawiania oferty na Allegro.

  1. Przejdź do zakładki Asortyment i kliknij Produkty.
  2. Edytuj produkt, który chcesz wystawić, klikając ikonę ołówka.  3. Przejdź do zakładki Oferty (w Sellingo jest to zakładka Allegro).
  4. Kliknij DODAJ NOWĄ OFERTĘ.  5. Wybierz konto, z którego wystawisz ofertę.
  6. Ustaw pozostałe opcje:

  Szablon ustawień - Wybierz Szablon ustawień. Szablon ustawień ofert pozwala na zapisanie predefiniowanych ustawień dla łatwiejszego wystawiania kolejnych ofert. Możesz w nim skonfigurować ustawienia wspólne dla wystawianych ofert.

  Cennik dostaw - Wybierz cennik. Cenniki dostaw pozwalają skonfigurować ceny dla metod dostawy dostępnych w Twoich ofertach Allegro. Cenniki dodasz na koncie Allegro albo w panelu administracyjnym w Integracje ⇨ Allegro ⇨ Cenniki dostaw.

  Szablon opisu - Wybierz szablon uniwersalnego opisu. Szablony dodasz w Treści ⇨ Uniwersalne opisy.

  Usługi dodatkowe - Usługi dodatkowe to opcje dotyczące zamówienia oferowane przez Allegro, możesz je skonfigurować w Integracje ⇨ Allegro ⇨ Usługi dodatkowe.

  Cennik hurtowy - Jeśli sprzedajesz produkt hurtowo, możesz wybrać cennik. Cenniki dodasz w Integracje ⇨ Allegro ⇨ Cenniki hurtowe.

  Zestaw parametrów - Domyślnie podstawia się zestaw przypisany do produktu, można go edytować lub stworzyć całkiem nowy. Jeśli masz już zestaw i jest on powiązany z produktem z katalogu Allegro, możesz skorzystać z opcji wczytania opisu i zdjęć  z katalogu.

  Wczytaj aktualny opis i zdjęcia z katalogu Allegro - Opcja dostępna tylko w przypadku kiedy masz zestaw parametrów powiązany z produktem na Allegro. Po włączeniu opis i zdjęcia produktu z Sellasist zostaną zastąpione danymi z katalogu Allegro. Synchronizacja opisu zostanie wyłączona. Pobieranie opisu i zdjęć z allegro to jednorazowa akcja na żądanie, którą możesz kliknąć przy wystawianiu albo ręcznej edycji oferty.


  6. Sprawdź poprawność klikając SPRAWDŹ POPRAWNOŚĆ. Poprawisz tu ewentualne błędy.

  7. Wystaw ofertę klikając SPRAWDŹ POPRAWNOŚĆ I ZAPISZ.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY

  Sprawdź jak dodać konto Allegro
  Jak zintegrować konto Allegro?

  Dodaj i łatwo skonfiguruj szablon opisu i szablon ustawień

  Zobacz jak skonfigurować i dodać szablon cennika dostaw

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar