Netgraf CMS
Loader image

Jak wystawić fakturę?

 • Jak wystawić fakturę?

  Fakturę możesz wystawić z poziomu karty zamówienia, ręcznie lub automatycznie. Możemy dodać też fakturę ręcznie, bezpośrednio z karty Faktury.

  Jeśli dodajemy fakturę ręcznie z poziomu karty zamówienia musisz otworzyć kartę Zamówienia, wybrać zamówienie do którego masz wystawić fakturę.

  W karcie zamówienia, po prawej stronie, na górze, jest klawisz Wystaw Fakturę
  Kliknij w niego, otworzy się formularz, w którym będą już uzupełnione dane. Taką fakturę możesz jeszcze uzupełnić, dodać lub usunąć produkty, zmienić dane.

  Możesz dodać Dodatkowy Opis, który będzie wydrukowany na dole faktury. Mogą to być podziękowania za transakcję, albo np. kod rabatowy dla klienta.
  Dodając fakturę ręcznie, musisz otworzyć kartę Zamówienia → Faktury, tam po lewej stronie jest zielony klawisz +DODAJ FAKTURĘ.
  Jeśli faktura dotyczy konkretnego zamówienia najprościej wpisać jego numer w pole Numer zamówienia i kliknąć zielony klawisz +POBIERZ DANE. Program sam uzupełni dane, które ma dla tego zamówienia. Jeżeli nie wystawiasz faktury dla konkretnego zamówienia ale na przykład dla klienta, którego masz już w bazie danych, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy klient w tej bazie nie figuruje, skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie formularza screen.

  Kiedy uzupełnisz już wszystkie dane do faktury, ręcznie lub automatycznie. Kliknij w niebieski klawisz Zapisz

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar