Netgraf CMS
Loader image

Jak zmienić Banner na stronie głównej? Jakie ma wymiary?

 • Jak zmienić Banner na stronie głównej? Jakie ma wymiary?
  Banner na stronie głównej sklepu to nie tylko ozdoba. Możesz dzięki niemu w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę, oraz inne ważne informacje. Domyślnie w sklepie masz już dodany banner, który wystarczy skonfigurować, i wgrać do niego Twoją grafikę. Nie musisz się jednak ograniczać tylko do domyślnego bannera. W edycji aktywnej skórki sklepu łatwo możesz dodać dowolny układ bannerów. Bannery zostaną wtedy wygenerowane i będzie można je edytować w Reklama ⇨ Bannery.

  Jak dodać banner i zmienić jego pozycję na stronie? Jakie są wymiary bannera?

  Dodawać bannery możesz podczas edycji aktywnej skórki sklepu w Administracja ⇨ Wygląd sklepu. Tam też zmienisz ich pozycję na stronie głównej sklepu. Domyślnie w sklepie masz już dodany banner główny o wymiarach 1920x550. Możesz go dostosować do swoich potrzeb, albo dodać własny banner.

  Więcej o dodawaniu bannerów ⇨ Jak dodać bannery w sklepie?

  Jak zmienić banner?

  1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego sklepu.
  2. Przejdź do zakładki Reklama i kliknij Bannery.  Znajdziesz tu listę bannerów w Twoim sklepie. 
  3. W celu edycji, kliknij ikonę ołówka przy Banner główny.
  3. Uzupełnij wymagane pola.

  Tytuł — Nazwa banneru.

  Szerokość, Wysokość — Daje możliwość zmiany domyślnych wymiarów banneru. (Nie zalecamy zmiany wymiarów bannera. Są one dopasowane do aktywnej skórki sklepu i wybranego układu bannerów.). Wgrywany obrazek musi mieć dokładnie te same rozmiary, jakie ustawisz w tych polach. Jeśli wysokość obrazka jest inna, musisz ustawić taką samą w polu Wysokość. Szerokość bannera musi wtedy pozostać bez zmian. Jeśli w ustawieniach skórki dodałeś układ bannerów, w którym są na przykład trzy bannery w jednej linii, wszystkie bannery muszą mieć ustawioną taką samą wysokość.

  Opóźnienie (w sekundach) - Czas pomiędzy przejściami slajdów bannera. W trakcie podanej liczby sekund wyświetlany będzie pojedynczy slajd.

  Obrazy w pełnej jakości — Obrazy zostaną zapisane w pełnej jakości.

  Aktywność — Włącz lub wyłącz banner.  4. Bannery składają się ze slajdów. Każdy banner może mieć dowolną liczbę slajdów, co pozwala na budowanie efektownych, zmieniających się sliderów, jak i zwykłych bannerów. Domyślnie masz już dodany jeden slajd, który należy usunąć po dodaniu własnego slajdu. Dodając slajd, należy pamiętać o wymiarach. Wszystkie slajdy powinny mieć ten sam rozmiar, aby ładnie wyglądały na stronie. Kliknij Dodaj zdjęcia.  5. Wybierz obraz ze swojego komputera i kliknij Otwórz.
  6. Slajd zostanie dodany, możesz teraz dodać kolejne slajdy, zmienić ich kolejność albo ustawić tytuły, opisy i linki. 
  7. Kliknij Wybierz efekty przejścia, aby ustawić dodatkowe efekty bannera.


  8. Kiedy uznasz banner za gotowy, zapisz zmiany.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar