Netgraf CMS
Loader image

Jak zmienić Banner na stronie głównej? Jakie ma wymiary?

 • Jak zmienić Banner na stronie głównej? Jakie ma wymiary?
  Wymiary domyślne banneru w darmowej skórce sklepu Sellingo to 880px na 350px. Wymiary zmienią się po zmianie wyglądu sklepu w panelu administracyjnym sklepu ⇨ Administracja ⇨ Wygląd sklepu ⇨ edycja skórki i wtedy tam znajdziemy wymiary banneru dla wybranego układu.

  Aby zmienić lub dodać banner na stronie głównej sklepu należy po zalogowaniu do Panelu Administracyjnego przejść do karty Reklama, a następnie wybrać z listy Bannery. Otworzy się nam strona z listą bannerów znajdujących się w sklepie - edytujemy wybrany, w tym przypadku będzie to "Banner na stronie głównej".
  Szerokość oraz Wysokość - Możliwość zmiany domyślnych wymiarów banneru. Nie zalecamy zmiany wymiarów banneru - są one dopasowane do obecnej skórki sklepu.

  Opóźnienie (w sekundach) - Czas pomiędzy przejściami slajdów banneru. W trakcie podanej liczby sekund wyświetlany będzie pojedynczy slajd.

  Slajdy - Dodając slajd należy pamiętać o spójnych wymiarach - wszystkie slajdy powinny mieć ten sam rozmiar, aby ładnie wyglądały na stronie.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar