Netgraf CMS
Loader image

Czy korzystając z usługi muszę korzystać z zewnętrznego programu do poczty?

 • Czy korzystając z usługi muszę korzystać z zewnętrznego programu do poczty?
  Nie, korzystanie z zewnętrznego programu do poczty nie jest konieczne. 
  W Sellingo znajdziesz moduł do obsługi poczty e-mail, który umożliwia zarządzanie całą korespondencją w panelu administracyjnym bez potrzeby korzystania z innych programów pocztowych. Możesz mieć zintegrowane wiele skrzynek pocztowych, w tym tę, która jest przypisana do twojego sklepu. Możesz również dodać kolejne skrzynki na serwerze sklepu lub podpiąć zewnętrzne skrzynki.
   
  Gdzie znajdę korespondencję?
   
  Korespondencję ze wszystkich skonfigurowanych kont e-mail znajdziesz w panelu administracyjnym, w zakładce Poczta ⇨ Korespondencja.  Na karcie Korespondencja możesz przeglądać wiadomości e-mail przesyłane przez użytkowników na konta pocztowe, zintegrowane w sklepie, możesz także zażądać wiadomościami - oznaczać je jako ważne bądź przeczytane, jak też usuwać wybrane e-maile. Nowe wiadomości utwożysz, klikając przycisk + Nowa wiadomość.  Klikając na wybraną wiad0omość możesz przejść do jej treści. Z łatwością przypiszesz ją do wybranego zamówienia, klikając przycisk - Przypisz do zamówienia, podając numer zamówienia i potwierdzając przyciskiem Ok. Możesz też z poziomu edycji zamówienia odpowiedzieć na daną wiadomość (wysyłając kopie e-maila na wybrane konta oraz dodając odpowiednie załączniki z dysku komputera).

  Dodatkowo, wiadomości od klientów, którzy złożyli zamówienie, możesz wyświetlić w sekcji
  KORESPONDENCJA EMAILOWA, 
   edytując konkretne zamówienie. 

  Jak znaleźć sekcje KORESPONDENCJA EMAILOWA? 

  1. Zaloguj się do Panelu Administracyjnego
  2. Z zakładki Zamówienia wybierz Zamówienia  3. Edytuj wybrane zamówienie, klikając na ikonę czarnego ołówka.   4. Na dole strony znajdź sekcję KORESPONDENCJA EMAILOWA
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, jak dodać skrzynkę na serwerze sklepu:

  Zobacz, jak dodać zewnętrzną skrzynkę:

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar