Netgraf CMS
Loader image

Czym są Statusy Zamówień?

 • Czym są Statusy Zamówień?

  Statusy zamówień to stan realizacji konkretnego zamówienia.

  Kiedy pojawia się zamówienie automatycznie oznaczane jest statusem NOWE.


  Później, w trakcie przetwarzania pamiętaj, aby zmieniać zamówieniom status na W REALIZACJI lub WYSŁANE, po sfinalizowaniu.


  Jest to ważne z dwóch powodów, po pierwsze, przy zmianie statusu zamówienia, zakładając, że masz skonfigurowaną pocztę, program wysyła automatyczne powiadomienia do klientów. Sam decydujesz czy statusy zamówień będą wysyłane do klienta i jaką będą zawierały treść.


  Jeśli ustawisz sobie powiadomienia SMS, będą się też wysyłały automatyczne. Warunkiem jest posiadanie środków w portfelu. Zobacz jak doładujesz portfel ⇨


  Drugim, ważnym powodem, aby zmieniać statusy zamówień, jest praca usługi Sellasist. Kiedy logujemy się do panelu administratora, Sellasist automatycznie przeszukuje nowe zamówienia, kiedy nie zmieniasz statusów, wraz z narastającą ilością zamówień, czas logowania wydłuża się, coraz dłużej też trwa wykonywanie operacji, co może wpływać na Twój komfort pracy. Sellasist ma też narzędzie, które pomoże w automatycznej zmianie statusów zamówień, to Automatyzacja.


  Czym jest Automatyzacja? Jak działa Automatyzacja?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar