Netgraf CMS
Loader image

Jak zintegrować konto Erli?

 • Jak zintegrować konto Erli?
  Integracja konta Erli pozwoli Ci na proste zarządzanie ofertami na Twoim Sellasist. Możesz dostosować wygląd i ustawienia ofert tak jak chcesz, a potem łatwo wystawiać je bezpośrednio z panelu administratora Sellasist. Z jednym Sellasist możesz zintegrować wiele kont Erli i zarządzać wszystkimi bez konieczności uciążliwego logowania na każde z osobna.

  Integracja z Erli.pl jest obecnie dostępna w ramach funkcji eksperymentalnych. Możesz ją włączyć w Administracja ⇨ Funkcje eksperymentalne.


  Jak mogę dodać konto Erli?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym Sellasist.

  2. W zakładce Integracje kliknij Erli.

  3. Kliknij przycisk Dodaj konto.  4. Wklej swój Klucz dostępu (token). Wygenerujesz go po zalogowaniu na swoje konto Erli w Ustawienia sklepu ⇨ Metoda integracji.

  5. Wybierz konto email i firmę. Możesz też wybrać kolor, którym będą oznaczane zamówienia pochodzące z tego konta. Będzie to przydatne, aby np. łatwo rozpoznać, które zamówienia spłynęły z konkretnego konta.

  6. Kliknij Zapisz.

  Po prawidłowym zintegrowaniu konta możesz zarządzać nim w Sellasist.


  Co muszę zrobić po zintegrowaniu konta?

  Po zintegrowaniu konta należy jeszcze przejść kolejno przez poniższe kroki, aby w pełni skonfigurować integrację z Erli:

  1. Dodaj produkty lub zaimportuj asortyment z nowo zintegrowanego konta. Pamiętaj, aby w swoim panelu Erli utworzyć Informacje o gwarancjach, Warunki reklamacji i Warunki zwrotów.


  2. Dodaj szablon ustawień. Podstawowy szablon zostanie utworzony, gdy zintegrujesz konto Erli. Sprawdź, czy zaproponowane ustawienia są dla Ciebie odpowiednie.

  3. Dodaj uniwersalny szablon opisu. Zamiast projektować opis do każdego produktu, możesz dodać szablony opisów. Odpowiednio skonstruowany szablon wykorzystasz przy wystawianiu wielu różnych towarów, a dzięki systemowi zmiennych treść opisu może być uzupełniana o dane pobierane bezpośrednio z asortymentu. Tak przygotowany opis będzie można także wyświetlić w sklepie Sellingo!

  4. Dodaj cennik dostaw na swoim koncie Erli i pobierz go do Sellasist.
  Zobacz jak dodasz cennik ⇨  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak zaimportujesz asortyment
  Jak zaimportować asortyment i oferty z Erli?

  Zobacz jak dodasz szablon ustawień

  Zobacz jak wystawisz ofertę
  Jak wystawić ofertę Erli?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar