Netgraf CMS
Loader image

Jak zalogować się do Sellasist WMS?

 • Jak zalogować się do Sellasist WMS?
  Po skonfigurowaniu Sellasist WMS należy utworzyć dla swoich pracowników konta administratora (jeśli jeszcze ich nie mają) i nadać im uprawnienia do Sellasist WMS.

  Najszybsze logowanie do aplikacji Sellasist WMS odbywa się za pomocą indywidualnie wygenerowanego kodu kreskowego, przypisanego do konta administratora w Sellasist.

  Każdy administrator ma przypisany własny kod do logowania.
  Jak zalogować się do aplikacji?

  Po utworzeniu kont dla wszystkich Twoich pracowników i nadaniu im uprawnień mogą się oni już zalogować do systemu Sellasist WMS. Logowanie jest możliwe poprzez przeglądarkę internetową oraz poprzez aplikację Sellasist WMS pobraną ze sklepu Google Play.

  LOGOWANIE PRZEZ PRZEGLĄDARKE INTERNETOWĄ  

  1. Należy na urządzeniu docelowym (np. na kolektorze) z poziomu przeglądarki  przejść pod adres sklepu dopisując na końcu /admin/barcodes

  Adres będzie więc wyglądał w następujący sposób:

   https://TWÓJSELLASIST.sellasist.pl/admin/barcodes

  Przykład: 
  Twój Sellasist to: https://sklepzkosmetykami.sellasist.pl
  Prawidłowo wpisany adres do przeglądarki to: https://sklepzkosmetykami.sellasist.pl/admin/barcodes


  2. Przejdziesz do okna logowania. 

  Najszybciej zalogujesz się przez zeskanowanie skanerem, kolektorem bądź smartfonem swojego Kodu kreskowego logowania do WMS.*

  *Kod kreskowy logowania -  Jest to przypisany do każdego administratora indywidualny kod kreskowy, który można wygenerować podczas nadawania uprawnień do Sellasist WMS. Kod możesz pobrać w pliku pdf i wydrukować np. tworząc dla pracowników identyfikator. 
  Gdzie znajdę indywidualny kod kreskowy dla administratora?
  Administracja ⇨ Administratorzy ⇨ Edycja wybranego Administratora

  Jeżeli na Twoim panelu brakuje tego kodu kreskowego, w  polu Kod do logowania wpisz wybraną wartość np. 1111 i kliknij Zapisz. Kod kreskowy zostanie wygenerowany automatycznie. 


   3. Kliknij ikonę kodu kreskowego i zeskanuj swój kod kreskowy logowania do WMS.

  W celu zalogowania do aplikacji możesz również wpisać login, hasło i kliknąć Zaloguj się.    LOGOWANIE PRZEZ APLIKACJE SELLASIST WMS

  W celu oszczędności czasu polecamy pobrać naszą aplikację Sellasist WMS na kolektor lub smartfon, działającą na systemie Android.

  Pobierz aplikację Sellasist WMS na swoje urządzenie ze sklepu Google Play. ⇨  1. Po pobraniu, otwórz aplikację, a następnie zaloguj się wpisując nazwę i hasło użytkownika (zbieracza). Jego profil stworzysz w panelu administracyjnym - Zobacz jak nadać administratorom uprawnienia do Sellasist WMS.  2. Drugim sposobem logowania do aplikacji Sellasist WMS jest zeskanowanie kolektorem lub aparatem smartfona kodu kreskowego logowania użytkownika*, znajdującego się w jego profilu w panelu administracyjnym. 

  *Kod kreskowy logowania -  Jest to przypisany do każdego administratora indywidualny kod kreskowy, który można wygenerować podczas nadawania uprawnień do Sellasist WMS. Kod możesz pobrać w pliku pdf i wydrukować np. tworząc dla pracowników identyfikator. 
  Gdzie znajdę indywidualny kod kreskowy dla administratora?
  Administracja ⇨ Administratorzy ⇨ Edycja wybranego Administratora
  Jeżeli na Twoim panelu brakuje tego kodu kreskowego, w  polu Kod do logowania wpisz wybraną wartość np. 1111 i kliknij Zapisz. Kod kreskowy zostanie wygenerowany automatycznie. 

   Kliknij ikonę kodu kreskowego i zeskanuj swój kod kreskowy logowania do WMS.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak skonfigurujesz Sellasist WMS
  Czym jest Sellasist WMS? Jak skonfigurować Sellasist WMS?


  Zobacz jak włączyć tryb przyjęcia
  Jak włączyć tryb przyjęcia towaru w Sellasist WMS?

  Zobacz jak włączyć tryb podglądu
  Jak włączyć tryb podglądu w Sellasist WMS?

  Zobacz jak włączyć tryb rozlokowania
  Jak włączyć tryb rozlokowania produktów w Sellasist WMS?

  Zobacz jak włączyć tryb zbierania
  Jak włączyć tryb zbierania w Sellasist WMS?

  Zobacz jak włączyć tryb zwrotów i reklamacji
  Jak włączyć tryb zwrotów i reklamacji?

  Oceń tę informację:

  - +
Dołącz do Newslettera

Bądź na bieżąco

zapisz sie do newslettera

Zdobywaj informacje o nowościach i bądź na bieżąco z naszymi promocjami! Nasz newsletter jest zupełnie bezpłatny i informujemy w nim jedynie o najważniejszych sprawach dot. sprzedaży internetowej.

Kontakt
 • telefon: 799 355 450
facebook youtube status webinar